SPĒKA & NOSTIPRINOŠĀS

SPĒKA & NOSTIPRINOŠĀS


SYNRGY360 Sistēmas koncepts un izmantojamais inventārs ļauj īstenot gan grupu nodarbības, gan personāltreniņu, kā arī veikt simtiem dažādu vingrinājumu. Vienotā sistēmā integrētas jaunas funkcionālā treniņa metodes, piekares un pretestības treniņš, dinamiski un statiski vingrinājumi, ātruma un eksplozivitātes, dziļo un lielo muskuļu grupu treniņš, izaicinoši rotaļu elementi un daudz kas cits, tādējādi padarot treniņu daudzveidīgu un funkcionālu. Turklāt ļauj ietaupīt arī vietu un laiku. Tas ir inovatīvs un lielisks veids, kā dažādot ierasto un varbūt jau nedaudz apnikušo treniņu rutīnu un uzlabot funkcionālo un vispārējo spēku, koordināciju, ātrumu un veiklību.


BODYPUMP® 55 minūšu spēka nodarbība, kurā izmanto svaru stieni ar maināmiem svariem un stepa platformu. Nodarbība piemērota visiem sagatavotības līmeņiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. BodyPump ir lielisks veids, kā uzlabot spēka izturību, veidot proporcionālu muskuļu reljefu, dedzināt liekās kalorijas, kā arī uzlabot garastāvokli


BMB3. BODY MUSCLE BUILDING 3 - apļa treniņš, kurš veidots uz muskuļu grupu attīstīšanu, spēka izturības trenēšanu, dziļo muskuļu nostiprināšanu. BMB 3 fitnesa nodarbībā pielieto dažādu inventāru: smaguma stieni, pildbumbu, smaguma ripu, hanteles, gumiju un stepa solu.Nodarbībā vingrojumus izpilda ar pamata soļiem, bāzes kustībām - bez horeogrāfijas. Nodarbības beigās tiek izstieptas nodarbinātās muskuļu grupas. Slodzi piemēro sagatavotības līmenim.BMB 3 nodarbība ir piemērota gan iesācējam, gan cilvēkam ar labu fizisko sagatavotību, kā arī aktīvam sportistam.


NTC ir izstrādājuši profesionāli Nike treneri, lai maksimāli Tevi motivētu un fokusētu vislabākā rezultāta sasniegšanai. 85 vingrojumi palīdz Tev tiekties kļūt stipram un koordinētam. Tie trenē balansu, stabilitāti, piešķir ķermenim kustību brīvību jebkurās citās aktivitātēs; nostiprina ķermeņa augšdaļu, muguru, vēdera muskuļus. Vingrojumi ir funkcionāli gan profesionāliem sportistiem, gan tiem, kuri vēlas nostiprināt muskulatūru. Make Your Body! Make Your Life! Make Yourself!


TRX® Suspension Training jeb t.s. piekares treniņu sistēma ir nodēvēta par revolūciju fitnesā. Šīs treniņsistēmas galvenā priekšrocība ir mobilitāte – tās pielietošanai nav nepieciešama stacionāra vide. Pielāgot treniņam var praktiski jebkuru vietu. Sistēma ir vienkārši lietojama, ar pielāgojamu siksnu garumu, kas dod iespēju veikt simtiem dažādu vingrinājumu. Treniņsistēma attīsta spēku, izturību, stabilitāti, lokanību un dziļo muskulatūru. Treniņa laikā kā “apsmagojums” tiek izmantots sava ķermeņa svars. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte, kas savukārt liek darboties dziļajai muskulatūrai, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs.


TOTAL PRESS - stipra mugura un trenēta vēderprese ir gan labas stājas, gan veselas muguras, un arī spēcīga ķermeņa pamats. Total Press - nodarbība vēdera un muguras muskuļu stiprināšanai, kurā dinamiski vingrinājumi mijas ar statisku slodzi. Tiek nodarbināti gan ārējie, gan dziļie muskuļi. Tikai 45 minūtes pirms vai pēc sava ikdienas treniņa un Tava mugura būs Tev pateicīga!


TOTAL BUTT - treniņš sēžas muskuļu un kāju aizmugurējo daļu (hamstringu) nostiprināšanai un formu veidošanai. Nodarbībā tiek izmantots dažāds inventārs un vingrojumi ir doti uz laiku, kas dod iespēju piedalīties nodarbībā cilvēkiem ar dažādu sagatavotību. Pēdējo gadu laikā visā pasaulē ļoti lielu popularitāti sieviešu vidū ir ieguvuši vingrojumi sēžas muskuļiem, kas padara formīgāku un spēcīgāku sēžamvietu!


TOTAL BUTT&PRESS Nodarbība ar mērķi attīstīt atsevišķas muskuļu grupas - sēžas muskuļus un vēdera preses muskuļus. Nodarbības pirmajā pusē tiek izpildīti vingrinājumi sēžas muskuļiem, otrajā daļā - preses muskuļiem. Vingrinājumi tiek izpildīti izmantojot dažādu inventāru, ar laika kontroli, vairākos piegājienos.


BRASILIAN BUTT - fitnesa nodarbība tiek vērsta uz augšstilbu, sēžas, vēdera preses un muguras muskulatūras nostiprināšanu un attīstīšanu. Nodarbības pirmajā daļā ar speciāliem vingrinājumiem tiek nostiprināta un attīstīti sēžas un augšstilba muskulatūra, nodarbības otrā daļā vēdera prese un muguras muskulatūra.


WAKE UP FACTORY Rīta nodarbība, kas palīdzēs pamosties un sākt dienu ar možu un enerģisku garastāvokli. Nodarbībā apvienoti kardio un dinamiski spēka vingrinājumi.


POWER & MIND – nodarbība vērsta uz muskulatūras attīstīšanu un nostiprināšanu. Spēka vingrinājumi apvienoti ar pilates un jogas elementiem. Viena kustība plūstoši pāriet no otrā. Nodarbība attīsta koordināciju, līdzsvaru, spēku un lokanību. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.


BODY CONDITION - aerobikas nodarbība, kura vērsta uz ķermeņa muskulatūras attīstīšanu un nostiprināšanu ar speciāliem vingrinājumiem problēmu zonām ar un bez palīglīdzekļiem. Īpaša uzmanība pievērsta ķermeņa problēmzonām. Nodarbība piemērota visiem sagatavotības līmeņiem.


FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ – nodarbība, kas liek skatīties uz fitnesu plašāk. Nodarbības nosaukums izsaka galveno ideju – tādu ķermeņa muskulāro funkciju attīstīšanu, kas ir nepieciešama ikdienā. Pielietotie vingrojumi palīdz sagatavot ķermeni kustībām, ar kurām saskaramies ikdienas dzīvē, t.sk. bieži arī negaidītām . Treniņš ietver dažādu slodzi – spēkam un izturībai, veiklībai un lokanībai, ka arī sirds-asinsvadu sistēmas uzlabošanai. Darbs gan ar paša ķermeņa svaru, gan ar papildus inventāru.


STRONG CORE Vidējas intensitātes treniņš dziļās muskulatūras, vēdera un muguras muskulatūras stiprināšanai un ikdienas kustību kvalitātes uzlabošanai, izmantojot dažādu inventāru.


BALANSS & LĪDZSVARS Uzturēt fizisko formu, noslogojot lielos muskuļus, un uzlabot veselību, nostiprinot dziļo muskulatūru. Lielie muskuļi – vieglākām ikdienas aktivitātēm. Dziļie muskuļi – mugurkaula stabilitātei pēc sēdoša darba. Dinamiskums bez steigas, mierīgums bez garlaicības: aktīvi vingrojumi mijas ar līdzsvara pozām. Šāda slodze ir izplatīta slēpošanā, daiļslidošanā, akrobātikā. Vingrojumi gan ar ķermeņa svaru, gan ar papildus inventāru. Nodarbību ieteicams apmēklēt bez sporta apaviem.


B&L BOSU Nodarbība dziļās muskulatūras stiprināšanai, izmantojot BOSU platformu, kas savukārt nodarbina un trenē vestibulāro aparātu.


CORE FLOW

Vidējas intensitātes treniņš dziļās muskulatūras, vēdera, sānu un muguras muskulatūras stiprināšanai un ikdienas kustību kvalitātes uzlabošanai, kur viena kustība plūstoši pāriet otrā, izmantojot dažādu inventāru.

Nodarbību foto